Klub mamičiek Koráb

Byť mamou je krásna i náročná úloha.

Vieme to, lebo my samy sme mamami.

A vieme aj to, že keď sa my mamy spolu stretneme, môžeme si navzájom poradiť alebo sa len tak jedna druhej vyrozprávať. Preto príď medzi nás. Rady spoznáme teba i tvoje dieťatko.

V našom klube sa zahráte v priestrannej herni, kde je okrem množstva „malých“ hračiek (autíčka, kocky, skladačky, drevená železnica, bábiky...) aj veľký plastový domček, šmýkačka, bazénik s loptičkami, kuchynka s riadikmi, kočíky a odrážadlá. Tiež sa môžete posadiť na dve pohodlné sedačky a prečítať si z niektorej z knižiek peknú rozprávku.

V prípade dobrého počasia môžete využiť naše vonkajšie ihrisko s hojdačkami, s krytým pieskoviskom, dreveným domčekom a šmýkalkami. Z malého domčeka si môžete požičať na hru v piesku fúriky, autíčka, bagre, lopatky a vedierka.

KM3.jpg

Klub mamičiek Koráb

môžete navštíviť:

v utorok od 16.00 do 18.00 h,

v stredu od 9.30 do 12.00 h,

vo štvrtok od 16.00 do 18.00 h.

 

km5.jpg
Pravidlá pre návštevu klubu:
  1. Do klubu prichádzame zdraví.

  2. Pred vstupom do herne sa vyzúvame.

  3. V herni nekonzumujeme žiadne jedlá, na to je určená jedálnička.

  4. K hračkám a klubovému majetku sa správame tak, aby sme ich nepoškodili.

  5. Keď odchádzame, odložíme všetky hračky na miesto.

Aktivity, ktoré prebiehajú počas klubu:

V stredu počas klubu prebieha od 9.30 do 10.15 h v jedálničke kurz angličtiny Hocus & Lotus pre detičky od 1,5 do 3 r., veľká herňa je v tom čase k dipozícii pre návštevu klubu. Do kurzu angličtiny je potrebné sa prihlásiť na začiatku školského roka, ale kedykoľvek počas roka je možné navštíviť hodinu ako ukážkovú.

V stredu od 10.30 h do 12.00 h je pre mamičky možné zapojiť sa vo veľkej herni do anglickej konverzácie pre mamičky, ktorú vedie p. Adele Rice. Aktivita je voliteľná, mamičky, ktoré sa do konverzácie nezapoja, môžu so svojím dieťatkom pokračovať vo voľnej hre v druhej časti miestnosti. Poplatok za anglickú konverzáciu je 2 €.

Poplatok za návštevu klubu:

1,50 € za mamičku